KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15845175
nr 1584 5175
Oskari Paatela
(1888-1952)
Oskari Paatela (1888-1952), Finland. Signerad, daterad Porvoo 1942. Blandteknik, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:42:59
11/12 12:10:07